RİZE MEDYUM

Rize’de medyum denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden olan Medyum Ömer AYDIN Hoca sizlerin Rize Medyum diye internette arama yapmasını durdurmak ve size yardım etmek için burada. Bu makaleyi sizlerden gelen soruları cevaplamak amacıyla yazıyorum. Geçen bana gelen sorulara bakarken birkaç soru dikkatimi çekti bu sorular bildiğiniz Rize medyum var mı Rize’deyim işlem yaptırmak için hangi medyumu önerirsiniz gibi sorulardı. Bende bu soruya cevap vermek için bir makale yazmak gerektiğine karar verdim. İlk olarak Rize Medyum diye sorduğunuz soruya cevap veriyim. Rize medyum diye bir arama yapmışsanız ve kendi şehrinizde bir medyum arıyorsanız onu bulmanız oldukça zordur. Çünkü medyumlar genel olarak kalabalık şehirleri tercih ederler. Düşünüldüğü zaman Rize Ankara gibi İstanbul gibi şehirlerden daha küçüktür. Bundan dolayı kendi şehrinizde medyum bulamayabilirsiniz. Ama hiç korkmayın çünkü Medyum Ömer Hoca burada Ömer AYDIN Hoca sayesinde istediğiniz şehirden istediğiniz zamanda işlem yaptırabilirsiniz. İllaki aynı şehirde olmanıza gerek yoktur. Bu aynı şekilde gene gerçek medyumlar içinde geçerlidir. Gerçekten medyum olan kişilere başvurulduğu zaman aynı şehirde olunmasa dahi işlem uygulanabilir. Sizde bir sıkıntı yaşıyorsanız ve medyumların yardımına ihtiyacınız varsa illaki kendi şehrinizde medyum bulmanıza gerek yoktur. Hangi şehirden olursanız olun bulacağınız medyumun yaptıklarının aynısını ve fazlasını Medyum Ömer Hoca’da yapabilir.

RİZEDE GÜVENİLİR MEDYUM

Aramalarda bulduğunuz her medyum Rize medyum olmaya bilir. Çünkü bende başta olmak üzere bir çok medyum hoca sizlere kargo ile yardımcı olmakta, sıkıntılarınızı gidermektedir. O yüzden kendi şehrinizde medyum aramayı bırakarak gerçekten derdinize çare olacak bir medyum arayabilirsiniz.

Peki o kadar şehir şehir medyum araştırıyorsunuz ancak bu medyumlar tam olarak sizlere nasıl yardımcı olacaklardır biraz bundan bahsetmek istiyorum. Böylelikle gerçekten derdinize çare olacak bir medyum bulmanıza bir rehber olabilir. İlk olarak Rize medyum diye arama yapın, böylelikle size kargo yollayarak derdinizi giderecek medyum bulabilirsiniz.

Rize medyum diye arama yaparak bulduğunuz medyum sizin derdinizi öğrenmek isteyecektir. Bazı kişiler arayarak hocam sen medyum değil misin? Hadi benim derdimi ben söylemeden sen bil demektedir. Böyle saçma düşüncelere girmeden düzgün bir şekilde derdinizi anlatın ki konuştuğunuz hoca tam olarak sıkıntınızı anlasın. Daha önce başka hocalardan yardım aldıysanız sonucunu ve neler ile karşılaştığınızı düzgün bir şekilde belirtin.

Ayrıca aradığınızda güvenmeyerek aramayın, sizin derdinizi gidereceğini düşünerek arayın. O yüzden hocam size güvenmiyorum diyerek aramayın çünkü ne işlem yaptıracak olursanız olun ilk olarak güvenmek önemli. Rize aşk büyüsü, Rize bağlama büyüsü, Rize geri getirme büyüsü, Rize evlilik büyüsü en çok gelen isteklerdir. Bunun haricinde canbar büyüsü, kısmet açma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, muhabbet celbi, dil bağlama büyüsü, şirinlik büyüsü, aşk vefkleri, koruma büyüsü, kaşık büyüsü, koruyucu vefkler, şans büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü, papaz büyüsü, bereket büyüsü, tırnak büyüsü, büyü tazeleme, saç büyüsü, büyü yapma, kurşun dökme, büyü bozma konularda da medyum Ömer AYDIN destek vermektedir. Yapmanız gereken tek şey telefon ile kendisine ulaşmaktır.

MEDYUM İLE GÖRÜŞMEDEN ÖNCE NE YAPILIR ?

Bir medyum hoca ile görüştüğünüzde sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri istemesi gayet normaldir. Sizin yanlış vereceğiniz bilgiler hem size hemde hocaya zarar verebilir. Ancak sizin burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus hocanın gerçekten bilgisi var mı yok mu bunu anlamaktır. Bunu soracağınız büyüler ile, okuyup araştırdığınız bilgiler ile ölçebilirsiniz. Rize medyum diye araştırma yaptınız ve aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz diyelim. İlk olarak aşk büyüsü hakkında biraz bilgi edinin internette araştırma yapın sonrasında bu hoca ile iletişime geçin.
Böylelikle hem siz yaptıracağınız işlem konusunda biraz bilgi sahibi olursunuz hemde hoca sizin bilginizin olduğunu fark edecek ve gerçek bir medyum hoca ise ona göre sizinle görüşmek isteyecektir. Eğer gerçek medyum değilse zaten sizin konu hakkında bilginiz olduğunu fark edecek ve sizinle konuşacak kelimeler bulamayacaktır.