SAMSUN MEDYUM

Samsun’da olup medyumlara işlem mi yaptırmak istiyorsunuz. Bu yazımızı okuyorsanız muhtemelen istiyorsunuz. Ancak artık Samsun’da medyum aramanıza gerek yok. Birçok kişinin Samsun Medyum diye tanıdığı Medyum Ömer AYDIN Hoca artık sizlere yardım etmek için sanal alemde. Bir medyumdan yardım almayı düşünüyorsanız ve internette kendi şehrinizde medyum arıyorsanız buna kesinlikle gerek yoktur. Sizleri ve endişelerinizi anlayabiliyorum. Sektörde bir sürü dolandırıcı medyum var ve insanları dolandırmayı kendilerine meslek edinmiş. Durum böyle olunca sizlerde kendi şehrinizde medyumları görerek işlem yaptırmak istiyorsunuz. Ancak illaki buna gerek yoktur. Gerçekten medyum olan bir kimse uzaktan işlemde uygulayabilir. Bunu da kullandığı ilime borçludur. Şöyle ki medyumlar kullandıkları ilimlerle ruhani varlıkları kontrol edebilir. Bu ruhani varlıklarında zaman ya da mekân anlayışı yoktur. İstedikleri zaman istedikleri yerde bulunabilirler. Yaptıkları işlemler sayesinde medyumlarda bu ruhani varlıkları yönetebilir. Ve istedikleri zaman istedikleri yerde istenilen şeyi gerçekleştirebilir. Kısaca şunu diyebiliriz ki eğer bir medyuma işlem yaptıracaksanız ve şehrinizde medyum arıyorsanız buna gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey doğru düzgün gerçek bir medyum bulmak. Gerçekten medyumluk yapan birisi bırakın şehir farkını ülke farkı olsa gene yardımcı olur.

SAMSUN’DA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

İnternet içerisinde bağlama büyüsü diye araştırdığınızda karşınıza çıkacak bir çok sayfa olacaktır. Bu işi o kadar kolaya almaktadırlar ki büyülerin hangi grupta olduğunu dahi bilmeden yazılar yazmakta insanların aklını karıştırmaktadırlar. Kırmızı büyü grubunda olan büyülere ak büyü, ak büyü grubunda olan işlemlere ise kafalarına göre kırmızı büyü, ak büyü gibi bilgiler vermektedirler. Arayıp sorsanız kendi sitelerindeki yazan yazılarla bile bilgilerini çürütebilirsiniz. Ama gerçek bağlama büyüsü yapan medyum arayışına girdiğinizde bütün hocaları incelemeniz gerçek sonuca ulaşmanız için ilk adımı atmış olmanız demektir. Samsun medyum diyerek yaptığınız araştırmalarda sizlere gerçek ve doğru sonuca ulaştıracak en önemli nokta hocaların gerçek bilgisini değerlendirmektir. Eğer doğru hocayı bulduğunuza inanıyorsanız en azından danışarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tam olarak size uygun doğru çözümün ne olduğunu bilmesi ise size zaman kazandıracaktır.

Bağlama büyüsü yada geri getirme büyüsü yaptığını iddaa eden diğer medyumlar genellikle sabit bildikleri kopyalayıp yapıştırarak büyüler oluşturmakta, insanlara etkili işlemler yapmamaktadırlar. Başvurulan konularda yapılan ön bakımlarda karşılaşan en çok durumlardan birisi ise daha önceden bir işlem yapıldığı ve bu işlemin ya yarım kaldığı gerçeği yada hiç başlanmadığıdır. Çünkü gerçek medyumlardan yardım alarak diğer insanlara ümit tüccarlığı yapmakta daha önceden kendilerine yaptırdıkları duaları başka insanlar üzerinde kullanmaktadırlar. O yüzden Samsun medyum arayışına girdiğinizde gerçekten hocanın size özel çalışma yapıp yapmadığını sorunuz.