ŞANLIURFA MEDYUM

Hatırı sayılır büyük bir kesimin Şanlıurfa Medyum olarak tanıdığı Medyum Ömer AYDIN Hoca sizlere yardım için artık internette, bildiği Parapsikolojik yetenekleriyle sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Medyum Ömer Hoca sizlere yardım etmekten büyük mutluluk Duymaktadır tek yapmanız Gereken aramak ve derdinizi hocamıza söylemek

sizlerin yaşadığı her sıkıntıyı gidermekte yardımcı olacaktır. İnsanlar internette olduğu için medyumlara mesafeli yaklaşıyor. Bu konuda da haklılar çünkü o kadar çok kendine medyum diyen dolandırıcı var ki kime güveneceğini bilemiyor insanlar. Ayrıca düşünceleri uzaktan medyumlar işlem yapabilir mi oluyor. Ancak işlem yapabilirler medyumlar bildikleri ilimlerle ruhani varlıkları yönetir ruhani varlıklarda işlemleri yerine getirir. Parapsikolojinin ne olduğuna ve nasıl işlediğine değinecek olursak Parapsikolojide duyar Paranormal olayların ortaya çıkmasına zemin hazırlayan organın beyin olduğu en kuvvetli ihtimaller dahilinde görülmektedir. Evrenin ortaya çıkmasından bu yana evrimsel süreç içerisinde (bilinen) en büyük armağan, evrimin baş meyvesi olan beynin kuşkusuz evrimi de devam etmektedir. Ve bu ilerleme süreci içerisinde yeni yeni yeteneklerin gelişimi / keşfi de mümkün görünmektedir. Sanat, bilim ve teknoloji alanında ilerlemeler, entelektüel yenilikler süratle devam ederken diğer yandan ruhsal gelişim ve özellikle de konumuz itibarıyla üzerinde duracağımız duyu ötesi algılarda gelişimin devam etmesi.

URFA’DA MUSKA YAZAN HOCALAR

Şanlıurfa medyum hocalar her işlemlerini muska ile yapmaktadırlar. Bu yüzden Urfa’da muska yazan hocalar çok fazladır. Şanlıurfa büyü yapan hocaların neredeyse hepsi muska ile dertleri sıkıntıları gidermekte, problemleri çözmektedirler. Şanlıurfa’da yapılan ceviz büyüsü, nohut büyüsü, geri getirme büyüsü, kaşık büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, harmura celbi, muhabbet celbi, aşk vefki ve koruma büyüsü gibi büyüler için muska yazılmaktadır. Derdiniz sıkıntınız her ne iste Şanlıurda’da muska yazan hocalara gitmenize gerek kalmadan Medyum Ömer AYDIN sizlere yardım edecektir.

ŞANLIURFA BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Harranlıların büyük bir çoğunluğu ayinleri arasında bulunan kurban sunakları, Allah’a olan inançlarını simgelemektedirler. Ancak geçmişte ortaçağ Harranlı insanların panteonunun en tepesinde simgeledikleri yüce varlığa adaklar direk olarak takdim edilmez, adak kesme esnasında onun adı anılmazdı. Zira bu inandıkları yaratıcı o zamanın Şanlıurfa medyum hocaları tarafından adeta Eliade’nin tanımladığı bir üstün güç olarak anılmaktaydı.

Harranlılar ayrıca ataları için de yine farklı kurban adaları sunarlardı. Bu törenlerde yine Şanlıurfa medyum hocalar yardımcı olmaktaydılar. Bu yapılan adak sonrası törene katılan diğer kişilerden kurban için bağış toplanırdı. Adak törenini yöneten Şanlıurfa medyum gün boyu tören yerinde bulunurdu.

ŞANLIURFA’DA BÜYÜ ZAMANLARI

Şanlıurfa medyum hocalara gelen en çok büyü yapma istekleri ayın 17. günü ve 28. günü arasında yer almaktadır. Şanlıurfa medyum arayışında olan kişilerin sadece bu günlerde değil ayın her günü istekleri bulunmaktadır ancak çoğunlukla bu günler arasında adakların olması böyle bir gerçek istatistiği ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca en çok istekte bulunulan büyü çalışması ise giden sevgiliyi geri getirme işlemidir.