SİİRT MEDYUM

Büyük bir kesim tarafından Siirt Medyum olarak tanınan Medyum Ömer AYDIN Hoca sizlerin Sıkıntlarına Çare Bulmak İçin sanal alemde. Medyumlara işlem yaptırmak isteyen büyük bir kesim kendi şehrinde insanlar arıyorlar. Ancak bulamıyorlar ve artık internette insanlara soruyorlar. Sizlerin bana sorular sorduğu ve cevapladığım yazı dizimizde kendime cevaplamak için soru bakarken bir soru dikkatimi çekti. Bu soruda kardeşimiz Siirtli Medyum aradığını söylüyordu tavsiye ettiğiniz bir kimse var mı diye soruyordu. Bu arkadaşımızın düşüncesinde olan birçok kişi olduğunu bildiğim içinde cevap vermek gerektiğini düşündüm.

Öncelikle insanların böyle düşünmesinin nedeni medyumluk piyasasında çok fazla medyum olmasıdır. Ve bundan dolayı insanlar internette gördükleri medyumlara bir ön yargı ile yaklaşıyor kendi şehrinde kendi gözleriyle gördükleri ve güvenebilecekleri bir kişiye işlem yaptırmayı tercih ediyorlar. Ancak bir medyuma işlem yaptıracaksanız ve medyum arayışındaysanız illaki kendi şehrinizde medyum bulmanıza gerek yoktur. Burada aklınıza şu gelebilir. E hocam benim şehrimde olmadan kişi bana nasıl yardım edebilir ki? Eğer işlem yaptıracağınız başvuracağınız medyum gerçek bir medyumsa şehir değil ülke farkı olsa dahi işlemi gerçekleştirebilir. Sonuç olarak medyumların işlem yapmak için kullandıkları işlemler ruhani varlıkları yönetmeye ve o varlıkların işlemleri rayına koyması ile ilgilidir. Gerçekten medyum olan kişide o varlıkları yönetir ve işlemin gerçekleşmesini sağlarlar.

SİİRTTE MEDYUM

bulduğunuz her medyum Siirt medyum olmaya bilir. Çünkü bende başta olmak üzere bir çok medyum hoca sizlere kargo ile yardımcı olmakta, sıkıntılarınızı gidermektedir. O yüzden kendi şehrinizde medyum aramayı bırakarak gerçekten derdinize çare olacak bir medyum arayabilirsiniz.

Peki o kadar şehir şehir medyum araştırıyorsunuz ancak bu medyumlar tam olarak sizlere nasıl yardımcı olacaklardır biraz bundan bahsetmek istiyorum. Böylelikle gerçekten derdinize çare olacak bir medyum bulmanıza bir rehber olabilir. İlk olarak Siirt medyum diye arama yapın, böylelikle size kargo yollayarak derdinizi giderecek medyum bulabilirsiniz.

Siirt medyum diye arama yaparak bulduğunuz medyum sizin derdinizi öğrenmek isteyecektir. Bazı kişiler arayarak hocam sen medyum değil misin? Hadi benim derdimi ben söylemeden sen bil demektedir. Böyle saçma düşüncelere girmeden düzgün bir şekilde derdinizi anlatın ki konuştuğunuz hoca tam olarak sıkıntınızı anlasın. Daha önce başka hocalardan yardım aldıysanız sonucunu ve neler ile karşılaştığınızı düzgün bir şekilde belirtin.

Ayrıca aradığınızda güvenmeyerek aramayın, sizin derdinizi gidereceğini düşünerek arayın. O yüzden hocam size güvenmiyorum diyerek aramayın çünkü ne işlem yaptıracak olursanız olun ilk olarak güvenmek önemli. Siirt aşk büyüsü, Siirt bağlama büyüsü, Siirt geri getirme büyüsü, Siirt evlilik büyüsü en çok gelen isteklerdir. Bunun haricinde canbar büyüsü, kısmet açma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, muhabbet celbi, dil bağlama büyüsü, şirinlik büyüsü, aşk vefkleri, koruma büyüsü, kaşık büyüsü, koruyucu vefkler, şans büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü, papaz büyüsü, bereket büyüsü, tırnak büyüsü, büyü tazeleme, saç büyüsü, büyü yapma, kurşun dökme, büyü bozma konularda da medyum Ömer AYDIN destek vermektedir. Yapmanız gereken tek şey telefon ile kendisine ulaşmaktır.

MEDYUM İLE GÖRÜŞMEDEN ÖNCE NE YAPILIR ?

Bir medyum hoca ile görüştüğünüzde sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri istemesi gayet normaldir. Sizin yanlış vereceğiniz bilgiler hem size hemde hocaya zarar verebilir. Ancak sizin burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus hocanın gerçekten bilgisi var mı yok mu bunu anlamaktır. Bunu soracağınız büyüler ile, okuyup araştırdığınız bilgiler ile ölçebilirsiniz. Siirt medyum diye araştırma yaptınız ve aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz diyelim. İlk olarak aşk büyüsü hakkında biraz bilgi edinin internette araştırma yapın sonrasında bu hoca ile iletişime geçin.
Böylelikle hem siz yaptıracağınız işlem konusunda biraz bilgi sahibi olursunuz hemde hoca sizin bilginizin olduğunu fark edecek ve gerçek bir medyum hoca ise ona göre sizinle görüşmek isteyecektir. Eğer gerçek medyum değilse zaten sizin konu hakkında bilginiz olduğunu fark edecek ve sizinle konuşacak kelimeler bulamayacaktır.