TEKİRDAG MEDYUM

Medyumluk gerek dizilerde gerek filimler de daha önce duyduğumuz bir şeydir. Ancak birçoğumuz bu dizi ve filimler yüzünden medyumluk hakkında yanlış ve kulaktan dolma bilgilere sahibizdir. Bu bilgilere göre hareket ederiz bu yalan yanlış bilgilerden dolayı bu mesleğe insanların bakış açısı da her geçen gün daha kötüye gidiyor.

MEDYUMLAR NE İŞ YAPAR

Medyumlar hakkında bilinmeyenleri sizlere aktarmak için bu yazıyı sunuyoruz ve umarım bu yazımız ile akıllarınızdaki soru işaretlerinden bir kısmı gidecektir. Medyumlar dizilerde ve filmlerde gösterildiği gibi bir cami imamı, ya da bir hoca değildir. Bu kişilerin bildikleri de dahil olmak üzeri kat be kat fazlasını bilirler. Medyumluk ve imamlık arasında çok fazla fark vardır iki mesleğin de görevleri farklıdır. Ancak dizi ve filmler yüzünden iki grupta bir tutulur.

BİLGİLİ MEDYUM

Medyumluk yapmadan önce çok fazla okumak ve öğrenmek gerekir ancak ne yazık ki insanlar böyle yapmıyorlar dolandırıcı medyumlarla dolu ortalık. Kendi ismini vermeden kendine Tekirdağ Medyum gibi sadece şehir ismiyle seslenerek insanları dolandırıyorlar. Gerçek medyumların kendi yetenekleri ile yaptıkları ve öğrenerek yaptıkları işlemler yetersiz kalır ve sürekli okur okumak ve öğrenmek için oldukça fazla zaman harcarlar. Tekirdağ’da medyumlara işlem yaptırıp ta onu tanıyan çok az insan vardır. Medyum Ömer AYDIN Hoca sizlere yardımcı olmaya çalışıyor ve yardımları ile sorunlarınız da geride kalıyor.

TEKİRDAĞ’DA BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Tekirdağ’da büyü yapan hocalar yine tılsımlı muska ile büyü işlemleri yaptıkları için Tekirdağ’de muska yazan hocalar olarak anılmakta, bu şekilde çağrılmaktadırlar. Sizlerde bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, evlilik büyüsü, büyü bozma, ayrılık büyüsü, soğutma büyüsü, aşk vefki, harmura celbi, aşk büyüsü, muhabbet celbi, kısmet açma gibi işlemler yaptırmak istediğinizde Tekirdağ’da muska yazan hocalar arayışı içerisinde olabilirsiniz. Böyle bir arayışa girdiğinizde medyum Ömer hocanın bu zamana kadar yapmış olduğu giden sevgiliyi geri getirme, dargınları barıştırma, şirinlik büyüsü gibi konularda olan uzmanlığını kullanarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

TEKİRDAĞ’DA MUSKA YAZAN HOCALAR

Tekirdağ medyum hocalar her işlemlerini muska ile yapmaktadırlar. Bu yüzden Tekirdağ’da muska yazan hocalar çok fazladır. Tekirdağ büyü yapan hocaların neredeyse hepsi muska ile dertleri sıkıntıları gidermekte, problemleri çözmektedirler. Tekirdağ’da yapılan ceviz büyüsü, nohut büyüsü, geri getirme büyüsü, kaşık büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, harmura celbi, muhabbet celbi, aşk vefki ve koruma büyüsü gibi büyüler için muska yazılmaktadır. Derdiniz sıkıntınız her ne ise Tekirdağ’da muska yazan hocalara gitmenize gerek kalmadan Medyum Ömer AYDIN sizlere yardım edecektir.