TOKAT MEDYUM

Filmlerde ve dizilerde birçok yerde büyü ve medyumluk konusu işlenmektedir. Ancak bu medyumluğun yanlış tanınmasında ki en büyük nedenlerdendir. Bu tür yapımlardan dolayı medyumlar imamlar gibi görülüyor ve imammış gibi davranılıyor. Ekstra olarak filmler medyumları yalan ve yanlış gösteriyor.

Bundan dolayıda insanlar yanlış bilgi alıyor ve medyumları yanlış değerlendiriyorlar. Bu konuya değinerek başlamamamın nedeni sürekli aynı şeylere şahit olmamdır. Bunun için ilk olarak medyumluğun ne olduğunu dilim döndüğünce sizlere anlatıyım. Medyum kalp gözleri açık olan ve insanlara yardım etmeyi kendine amaç edinmiş cinleri yönetebilen dinen ve fiziken birçok ilme sahip din ve bilim insanlarına verilen genel isimdir. Gerçekten medyumluk yapan kişiler insanlara sıkıntı yaşadıkları her konuda yardımcı olabilir. Zaten bu konuyu araştırıyorsanız bunu biliyorsunuzdur. Gerçek bir medyum arıyorsunuz ve kendi şehrinizde o medyuma işlem yaptırmak istiyorsunuzdur. Ancak kendi şehrinizde medyum bulma ihtimaliniz biraz düşüktür. Çünkü medyumlar genel olarak daha kalabalık şehirlerde ikamet etmeyi tercih ederler. İstanbul Ankara Gibi ama bu yaptıkları işlemin etkisini değiştirmez. İster İstanbul’da olun ister Tokat’ta yapacağınız aramada gerçek bir medyuma denk gelirseniz size yardım edebilir. Tokat Medyum diye yapacağınız araştırmada yada Ankara Medyum diye yapacağınız araştırmada denk geleceğiniz kişi gerçek bir medyumsa ihtiyacınız olan işlemi yapacaktır. Sonuç olarak bu işlemler ruhani varlıkların işlemleri gerçekleştirmesine bağlıdır. Medyumlar ruhani varlıkları yönetir ruhani varlıklar işlemlerin gerçekleşmesini sağlar. Bu ruhani varlıkları zaman mekan kavramı olmadığı içinde istenilen işlem istenildiği zaman gerçek medyumlar tarafından yapılabilir.

MEDYUM İLE GÖRÜŞMEDEN ÖNCE NE YAPILIR ?

Bir medyum hoca ile görüştüğünüzde sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri istemesi gayet normaldir. Sizin yanlış vereceğiniz bilgiler hem size hemde hocaya zarar verebilir. Ancak sizin burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus hocanın gerçekten bilgisi var mı yok mu bunu anlamaktır. Bunu soracağınız büyüler ile, okuyup araştırdığınız bilgiler ile ölçebilirsiniz. Tokat medyum diye araştırma yaptınız ve aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz diyelim. İlk olarak aşk büyüsü hakkında biraz bilgi edinin internette araştırma yapın sonrasında bu hoca ile iletişime geçin.
Böylelikle hem siz yaptıracağınız işlem konusunda biraz bilgi sahibi olursunuz hemde hoca sizin bilginizin olduğunu fark edecek ve gerçek bir medyum hoca ise ona göre sizinle görüşmek isteyecektir. Eğer gerçek medyum değilse zaten sizin konu hakkında bilginiz olduğunu fark edecek ve sizinle konuşacak kelimeler bulamayacaktır.