TRABZON MEDYUM

Büyük bir kesim tarafından Trabzon medyum olarak tanınan Medyum Ömer AYDIN Hoca sizlere yardım etmek için artık internette.

Birçok Parapsikolojik yeteneğe sahip hocamız sizlere yardım etmek için artık telefon ile de hizmet veriyor. (Parapsikolojik yetenek demem kafanızı karıştırmış olabilir bunun için Parapsikolojinin açıklamasını da yapacağım.) Kişilerin aklında sorular oluyor telefonda işlem olur mu diye ancak işle yapacak kişi gerçek bir medyumsa işlem yapabilir. Parapsikolojinin iç yapısını anlamak bakımından öncelikli Paranormal olaylara vesile olan, gerçekleşmelerini olanaklı kılan beyin faaliyetlerini ve enerji formlarını kısaca da olsa gözden geçirmeliyiz.

Balığın beynimiz için mükemmel bir besin kaynağı olduğu çok eski zamanlardan günümüze ulaşan bir bilgidir. Bu gerçeğin altında aslında önemli bir bilgi yatmaktadır. Beyin organlarına sahip ilk canlılar olan balıkların beyinlerinde ürettikleri elektrik akımının insanınki ile kıyas edildiğinde inanılmaz yükseklikte olduğu görülür. Örneğin bazı yılan balığı çeşitleri 600-volt üzerinde elektrik şoku üretme potansiyeline sahiplerdir. İnsan beyni de elektriksel – kimyasal tepkimeler sonucunda elektrik akımı oluşturabilmektedir. Ancak gerilim derecesi oldukça düşük düzeyde seyretmektedir. Maksimum onda bir volt… İnsan organizması dinlenme (sükûnet) halindeyken sinir hücrelerinin elektrik akımı voltun sadece 70/1000’i kadar düşük düzeyde üretilmektedir. Gerilim yükselip belli bir düzeye ulaştığı zaman saniyenin binde biri süresince elektriksel deşarj meydana gelir. İnsanın o anda bulunduğu bilinç düzeyine göre saniyedeki elektriksel titreşim (frekans) de değişkenlik arz eder, örneğin uyanık haldeyken hızlı dalgalar gözlemlenirken, uyku halindeyken beyin dalgaları yavaşlar. Beyinden yayılan elektrik sinyalleri kafatasına bağlanan abalarla ölçülebilir. Devamı diğer yazılarımızda…

Ayrıca aradığınızda güvenmeyerek aramayın, sizin derdinizi gidereceğini düşünerek arayın. O yüzden hocam size güvenmiyorum diyerek aramayın çünkü ne işlem yaptıracak olursanız olun ilk olarak güvenmek önemli. Trabzon aşk büyüsü, Trabzon bağlama büyüsü, Trabzon geri getirme büyüsü, Trabzon evlilik büyüsü en çok gelen isteklerdir. Bunun haricinde canbar büyüsü, kısmet açma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, muhabbet celbi, dil bağlama büyüsü, şirinlik büyüsü, aşk vefkleri, koruma büyüsü, kaşık büyüsü, koruyucu vefkler, şans büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü, papaz büyüsü, bereket büyüsü, tırnak büyüsü, büyü tazeleme, saç büyüsü, büyü yapma, kurşun dökme, büyü bozma konularda da medyum Ömer AYDIN destek vermektedir. Yapmanız gereken tek şey telefon ile kendisine ulaşmaktır.

MEDYUM İLE GÖRÜŞMEDEN ÖNCE NE YAPILIR ?

Bir medyum hoca ile görüştüğünüzde sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri istemesi gayet normaldir. Sizin yanlış vereceğiniz bilgiler hem size hemde hocaya zarar verebilir. Ancak sizin burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus hocanın gerçekten bilgisi var mı yok mu bunu anlamaktır. Bunu soracağınız büyüler ile, okuyup araştırdığınız bilgiler ile ölçebilirsiniz. Trabzon medyum diye araştırma yaptınız ve aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz diyelim. İlk olarak aşk büyüsü hakkında biraz bilgi edinin internette araştırma yapın sonrasında bu hoca ile iletişime geçin.
Böylelikle hem siz yaptıracağınız işlem konusunda biraz bilgi sahibi olursunuz hemde hoca sizin bilginizin olduğunu fark edecek ve gerçek bir medyum hoca ise ona göre sizinle görüşmek isteyecektir. Eğer gerçek medyum değilse zaten sizin konu hakkında bilginiz olduğunu fark edecek ve sizinle konuşacak kelimeler bulamayacaktır.