TUNCELİ MEDYUM

Tunceli’de medyumlara işlem yaptıran hakkı sayılır büyük bir kesimin tanıdığı ve işlem yaptırdığı. Bu kesim tarafından Tunceli Medyum olarak anılan Medyum Ömer AYDIN Hoca artık internette de sizlere yardım ediyor.

Tek yapmanız gerek telefonu kaldırıp aramak. Ömer hocamız bildiği birçok Parapsikolojik yeteneğiyle sizlere yardım ediyor (Parapsikolojinin ne olduğunu da açıklayacağım). Medyumların sayfaları internette olunca insanları güveni daha az oluyor. Ancak bunda bir sıkıntı yoktur gerçek medyumlar uzaktan da kişilere işlem uygulayabilirler.

Parapsikoloji Nedir: Tıpta, parapsikolojide, eğitimde beyin dalgalan ile ilgili geniş araştırmalar yapılmaktadır. Parapsikoloji çalışmalarında, iyi duru görücüler beyinlerinde alfa ritmini üretmeye çalışırlar. Bunun için kendilerini “tamamen gevşek ama dikkatli” bir halde tutarlar.

Gevşek bir dikkat halinde olarak ve mevcut olmayan bir nokta üzerine konsantre olmak suretiyle alfa ritmini düzenli olarak üretebilirler. Bunun yanı sıra zihin kontrolü, meditasyon, mantra teknikleri de alfa dalgalarının meydana gelmesine sebep olur. Duyular dışı algılama olaylarında alfa ritmi önemli bir yer tutar; özellikle telepati ile alfa ritmi arasında esaslı bir ilişki vardır. Her bir dalga türü,

bilinç durumunun bir aşamasıyla bağlantılıdır. Bu dalgalar arasında eşgüdümlü bir geçiş sağlanamazsa çeşitli sorunlar ortaya çıkar. EEG eğrilerinin en düzgün olduğu bilinç düzeyi meditasyon yapıldığı zamanlardır. Bilincin uyanıklık, gündüz düş görme, trans, meditasyon ve kozmik bilinç hallerinde, beyin dalgalan (kozmik) enerji dalgalan şeklini alabilirler. Bu süreç duyu ötesi algıların ve her türlü Paranormal fenomenin oluşmasına neden olmalıdır.

TUNCELİ GÜVENİLİR MEDYUM

Tunceli medyum diye arama yaparak bulduğunuz medyum sizin derdinizi öğrenmek isteyecektir. Bazı kişiler arayarak hocam sen medyum değil misin? Hadi benim derdimi ben söylemeden sen bil demektedir. Böyle saçma düşüncelere girmeden düzgün bir şekilde derdinizi anlatın ki konuştuğunuz hoca tam olarak sıkıntınızı anlasın. Daha önce başka hocalardan yardım aldıysanız sonucunu ve neler ile karşılaştığınızı düzgün bir şekilde belirtin.

EN İYİ MEDYUM

Ayrıca aradığınızda güvenmeyerek aramayın, sizin derdinizi gidereceğini düşünerek arayın. O yüzden hocam size güvenmiyorum diyerek aramayın çünkü ne işlem yaptıracak olursanız olun ilk olarak güvenmek önemli. Tunceli aşk büyüsü, Tunceli bağlama büyüsü, Tunceli geri getirme büyüsü, Tunceli evlilik büyüsü en çok gelen isteklerdir.

Bunun haricinde canbar büyüsü, kısmet açma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, muhabbet celbi, dil bağlama büyüsü, şirinlik büyüsü, aşk vefkleri, koruma büyüsü, kaşık büyüsü, koruyucu vefkler, şans büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü, papaz büyüsü, bereket büyüsü, tırnak büyüsü, büyü tazeleme, saç büyüsü, büyü yapma, kurşun dökme, büyü bozma konularda da medyum Ömer AYDIN destek vermektedir. Yapmanız gereken tek şey telefon ile kendisine ulaşmaktır.

MEDYUM İLE GÖRÜŞMEDEN ÖNCE NE YAPILIR ?

Bir medyum hoca ile görüştüğünüzde sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri istemesi gayet normaldir. Sizin yanlış vereceğiniz bilgiler hem size hemde hocaya zarar verebilir. Ancak sizin burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus hocanın gerçekten bilgisi var mı yok mu bunu anlamaktır. Bunu soracağınız büyüler ile, okuyup araştırdığınız bilgiler ile ölçebilirsiniz. Tunceli medyum diye araştırma yaptınız ve aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz diyelim.

İlk olarak aşk büyüsü hakkında biraz bilgi edinin internette araştırma yapın sonrasında bu hoca ile iletişime geçin.
Böylelikle hem siz yaptıracağınız işlem konusunda biraz bilgi sahibi olursunuz hemde hoca sizin bilginizin olduğunu fark edecek ve gerçek bir medyum hoca ise ona göre sizinle görüşmek isteyecektir. Eğer gerçek medyum değilse zaten sizin konu hakkında bilginiz olduğunu fark edecek ve sizinle konuşacak kelimeler bulamayacaktır.