YOZGAT MEDYUM

Büyükçe bir kesim tarafından Yozgat medyum olarak bilinen ve anılan Medyum Ömer AYDIN Hoca siz değerli kardeşlerimizin Yozgat’ta medyum hoca bulma isteğinizi gidermek için ve size yardım etmek için bu yazıyı yazıyor.

Ebced hesaplaması ile yazılan ve şahsa özel olan Vefkler insanları kazadan ve de beladan kurtarır bu Vefk çeşidinin ismi Muskadır. Ancak aynı zamanda farklı amaçlar içinde yazılan Vefkler mevcuttur. Medyumlar tarafından yazılan Vefkler birçok konuda sizlere yardımcı olacaktır. Vefkin yazılması hiçte kolay değildir birçok kural vardır ve yapılan işlem her kurala uymalıdır. Eğer bir kuralı dahi uymazsa Vefk işlemez ya da güçsüz olarak işler. Bu kuralları en iyi bilen şahıslar medyumlardır. Medyum Ömer Hoca Vefk konusunda ve diğer birçok dini ilim konusunda gerekli ilme ve donanıma sahiptir ve herhangi bir Vefk ihtiyacınızda sizlere özel vefk yazarak yardımcı olmaya çalışıyor. Çalışma mantığını ve ne olduğunu basitçe açıklayacak olursak bunu en kolay yapacağımız şeyi örnek göstererek yapabilirim yani Muska. Muskalar insanları ruhani şeylerden ve manevi dünyadan korumak için yapılan kişilere özel ayetler kullanılan Duadan bir kalkandır diyebiliriz.

Bitirmeden önce şunu belirtmekte de fayda var. İnsanlar internet üzerinden işlem yapan medyumlara çok güvenmiyorlar. Onlara para yatırmak yada işlem yaptırmak dolandırılmak anlamına geliyor. En azından insanlar böyle düşünüyor. Ancak durum öyle değildir. Gerçekten medyum olan kimseler istenilen işlemi yapabilirler. Şehir değil isterlerse ülke farkı olsun medyum gerçekten başarılı ise istenilen işlemi gerçekleştirir.