MEDYUM ÖMER AYDIN KİM

Gerçek medyum aradığınızda bildiğiniz üzere çok farklı sonuçlar çıkmaktadır. Birde bu işi dolandırıcı olarak yapanlar vardır. Dolandırıcıların yapmış olduğu şey; gerçek hocalar hakkında asparagas haberler yaparak itibarsızlaştırma çalışmalarıdır. Bu konu hakkında bir çok asılsız sonuçlar bulunmaktadır. Eğer siz hocayla konuştuysanız ve içinize ısındıysa zaten işleme başlayınız. Olmayacağını düşünerek herhangi bir işleme başlamak sizi yoracağı gibi gerçek medyum hocayıda yormaktadır. Eğer bu sayfayı görüyorsanız medyum Ömer Aydın yorumlarını araştırıyorsunuz demektir. Arkadaşlar bu konuda bende herkesi kötüleyecek yazıları kendi web sitemde yayınlarım ve altınada gerçek hoca benim arayın diye yorum yaparım. Bakın benim sitem yeni bir site değil, yıllardır bu sektördeyim ve yıllardır burada sitem bulunmaktadır. Eğer içinize sinmiyorsa medyum ömer aydın yorumları diye arama yapmak yerine siteme girip hangi konuda büyü yaptıracaksınız o konudaki yazımı okuyun.

Medyum Ömer Aydın Kimdir?

İbrahim Hakkı hazretlerinden olma Mehmed Şakir efendinin yeğeni olarak bilinen Yusuf efendinin torunudur Medyum Ömer Aydın. 1962 yılında Erzurum, Aşkale, Dereköy’de dünyaya gelmiştir. Baba görevi nedeniyle 1963 yılında Kayseri Tomarza’ya geldi. 2 yaşındayken Kayseri’den Hatay’a taşındılar. Hatay’da yaşarken Suriyeli Ahmad isimli bir hafız Medyum Ömer Aydın’ı görür ve doğa üstü güçleri olduğunun farkına varır. Bunun üzerine Ahmad, medyum Ömer Aydın’a babasının yanına götürmesini ister. Suriyeli Ahmad hocamızın babası ile konuşur ve ne olur bu çocuğu harcama bu çocuk eğitim alması gerektiğini söyler ve Irak’da bir hoca tavsiye eder ve imkanlar el vermediği için babası götüremez.

Burada size hocamızın sahip olduğu vasıfların nasıl meydana geldiğini hocamızında bildiği kadarıyla anlatım sağladık. Eğer bu hikayeyi biraz sizde araştırırsanız gerçekleceğinizi zaten göreceksinizdir. O yüzden Ömer Aydın yorumları diye araştırma yapmak yerine bana yaptıracağınız işlem hakkında sorular sorarak aklınıza yatmasını sağlayın. Zaten aklınıza yatmayacaksa bana işlem yaptırmayın, tutup beni sahte haberlerle reklam yapan insanlara güvenerek.