Kanada Medyum

Kanada medyum arayışı içinde olan ve Kanada başta olmak üzere Avrupa’nın herhangi bir noktasında yaşamını sürdüren, sosyal ekonomik hayatında sorunlar yaşayan insanlara hizmet vermeyi 34 yıldır sürdüren Kanada medyum Ömer hoca; aşk sevgi, evlilik, musallat, fal bakımı, astroloji gibi gizemli alanlarda sizlere çok yararlı, iş kolaylaştırıcı vefkler hazırlıyor. Bu vefkler, hayatınızda birçok şeyi pozitif yönde değiştiriyorlar.

Kanada medyum Vefk Uzmanı

Kanada medyum öncelikli olarak etkili vefkler aracılığı ile sizlere yardımcı olur. Vefkin kendisi neden etkilidir, vefk nasıl çalışmaktadır sorusunu merak edenler için hemen açıklayalım. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan vefk ilmi, içinde yaşadığımız fiziksel aleme etki eden daha alt plandaki manevi boyutun içinde, bazı etkileşimleri tetikleyici bir faktöre sahiptir. Bu tetikleme, insanın, oldukça gizemli olan bilinçaltına tesirler, enerjiler, elektriksel sinyaller yollama, telkinlerde bulunma şeklinde oluyor.

Telkinde bulunan varlıklar, iyi ve kötü varlıklar olabilir. Ya da belli bir frekans aralığında varlığını sürdüren serbest varlıklar olabilir. Bu varlıkları sıradan insanlar olarak algılamamız için, o transa girmemiz, o frekansa yoğunlaşmamız gerekiyor. Tıpkı belli bir frekansta yayın yapan radyo sinyalleri gibi, radyo olmadan yüzlerce istasyondan yapılan yayınları, çıplak kulaklarımızla duymamız mümkün değildir. İşte medyumlar, alıcıları kuvvetli özel insanlar olarak ( hepsi değil) bu alemlerdeki varlıkların tesirlerini alabilir, onlarla kontak kurabilirler. Ya da bu beceriye sahip olmadan, sadece bu etkiyi yaratabilecek “vefk” hazırlayabilirler. Vefk, tasarlandığı gibi,

görevini yerine getiren bir araçtır. Vefk aracı ile, bir takım alt plandaki varlıklar belli bir zihne odaklanırlar ve gözle görülemeyecek, ancak hissedilecek bir tesir bombardımanına tabi tutarlar.  Örneğin Kanada medyum, gideni geri getirme vefkini X kişisi için yaptığında, aslında tüm bu gizli enerjileri X kişisinin düşünce alanına sevk ediyor. Böylece o enerjiler X kişisinin bilinçaltına telkinler yolluyorlar. Bu telkinlerin etkisi altına giren X kişisi, daha fazla direnç gösteremez ve yanlış yaptığını kabul eder. Geri dönmek için bir istek-özlem duymaya başlar. Vefk çalışmaya devam ettiği sürece, kişi geri dönerek hatalarını düzeltir, eski özlenen yaşam yeniden idame ettirilmiş olur.